HABERLER VE DUYURULAR

TSE BELGESİ HAKKINDA

MÜŞTERİLERİMİZE  DUYURU
 
Üretimi yapmış olduğumuz TSE Belgeli asfalt boyası ile ilgili olarak uzun zamandır yaptığımız arge çalışmaları neticesinde belli bir kalite yakalanmış ve ülkemiz yararına olan çalışmalarımız devam etmektedir.
Birçok sektörde kullanılmaya başlanan TSE belgeli asfalt boyası ile yaptığımız uygulamalar 2 yıl firmamız garantisinde olup denetimlerimiz TSE Kimya Mühendislerince periyodik olarak yapılmaktadır. Bu arge ve kendi bünyemizdeki çalışmalarımızın maliyetleri doğrultusunda oluşturduğumuz fiyatlarımız neticesinde uygulamalar yapmaktayız. Fakat merdiven altı imalatı ile asfalt boyası üretip piyasaya süren firmalar olduğu ve fiyatları daha ucuz olduğu için uygulama firmaları bu ürünlere yönelmekte.
Bizlerin emekleri heba olmaktadır.
Belediye ihaleleri şartnamelerinde TSE li boya ile uygulama yapılması istenmesine rağmen düzenli denetim yapılmadığından bu firmalar nemalanmakta kötü ve kalitesiz boya ile yapılan uygulamalar bizlere ve desenli renkli asfalt uygulamasını da kötü imalat durumuna düşürmektedir.
Bu tür firmalardan TSE belgesi istenildiğinde internet üzerinden bizlerin TSE belgeleri çıktıları alınarak ve ya tenis kortu akrilik boyaları TSE’leri kullanılarak idarelerde kandırılmaktadır.
Özellikle TS 13415 standartlı TSE belgesini istenmelidir.
Bu tür olayların önüne geçilebilmesi için daha hassas davranılmasını bilgilerinize arz ederiz.