KURUMSAL

TEMEL DEĞERLERİMİZ

Koza Asfalt , Asfalt serimi, Renkli Desenli Asfalt (TSE) belgeli , Koza Asfalt , müşteri memnuniyetini maksimum seviyede tutmayı temel değerlerinden biri sayar.

TAKIM ÇALIŞMASI

 

Takım sinerjisi yaratmayı bilen, önsezilere ve sorumluluk bilincine dayalı, kararlı, yenilikçi, bütünlükçü, sürekli destekleyen, her türlü riske duyarlı, sorun ve engellere meydan okuyabilen, aynı zamanda başarıyı da paylaşan bir yaklaşımda çalışmak ve üretmek.
 

SAMİMİ İLETİŞİM

 

Güvenilir, girişimci, hızlı geribildirim yapabilen, sürekli destekleyici, çözüm odaklı yaklaşan ve sözünün eri bir anlayışla iletişim kurmak.
 

ZAMANINDA TESLİM

 

İlerlemeyi aktif tutan, anında aksiyon alabilen, inisiyatif kullanabilen, firma itibarını ve müşteri memnuniyetini şiar edinmiş tutarlı bir yaklaşımla işleri teslim etmek.
 

ÇALIŞANLARA ÖZEN

 

Liderlik gelişimini önemseyen, büyümeyi ve gelişmeyi teşvik eden, sürekli öğreten, eğiten ve bilinçlendiren, farklılık ve çeşitliliklere duyarlı, çalışma ve üretmede verimliliği esas alan, sürekli ve tutarlı gelişmeyi hedefleyen, performansı ödüllendiren bir anlayışla çalışanlarına yaklaşmak